Intrax

Máme nový web

Máme nový web

Společnost Intrax spustila dnes svoji zbrusu novou webovou prezentaci. Nové stránky by měly být přehlednější a poskytovat zákazníkům jednodušší přístup k informacím jak o produktech tak o aktivitách společnosti Intrax.

Kromě nezbytného nového kabátu celého webu doznaly podstatných změn jak stránky jednotlivých produktových řad (průmyslová PC, průmyslové zdroje , průmyslové displaye a platinová teplotní čidla), tak i prezentace referencí našich zákazníků, nově členěné do skupin podle odvětví. Ve  vybraných případech jsme se pak rozhodli představit Vám případové studie dokladující úspěšnost, efektivitu a především hlavně výhody řešení (ve většině připadů v oboru průmyslových řídících systémů) postavených nad námi dodávanými produkty.

V blízké  budoucnosti  bude zprovozněn on-line katalog veškerých dodávaných klíčových prodktů, který bude následně rozšířen o on-line objednávkový systém pro některé produktové řady (v první fázi především teplotní čidla), který bude k dispozici našim stálým obchodním partnerům. Součástí objednávkového systému bude i chráněnná  klientská zóna, ve které bude možno nalézt ovladače a další příslušný software k námi dodávaným produktům, detailní technické popisy jednotlivých produktů,  jakož i další informace.